label 57

Velmi, vééélmi pomalu rozjíždím svůj malý soukromý hudební label zaměřený na fyzické nosiče (hlavně mé milované kazety a vinyly). Mám v šuplíku pár nápadů a hotových projektů, které chci vydat podle sebe jako součást vlastního brandu. Až moc dlouho to všechno zrálo a je třeba přistoupit k realizaci. Teď už je vše jen otázkou množství volného času.


Samozřejmě jsem velmi nakloněn vydávání smysluplných projektů i kohokoliv jiného. Rád vypomohu s realizací i mimo label, protože vím, jak je složité se napoprvé do tak velké věci pustit na vlastní pěst.

U vlastních projektů se mám v plánu orientovat spíše na velmi malé náklady unikátních děl. Chci vytvářet opravdové lahůdky pro sběratele. Hodnotné originály.

LABEL 57 je pravděpodobně jen pracovní název. S anglickou výslovností to zní docela dobře, ale nelíbí se mi to vizuálně. Tak se uvidí u prvního vydání.

  • 23. 05. 2019

genesis

Prosím všechny vážené návštěvníky mého portfolia, aby omluvili fakt, že je stále v procesu vzniku. Zatím je tu naházený nějaký základ (mnohdy v bídné kvalitě), který, jak jsem si jist, plně postačí jako ukázka mého stylu. Vše se bude průběžně doplňovat, vše se bude aktualizovat. Mám hromady grafiky a fotek, kterými se musím prohrabat. 
Budu se snažit i o nějaké to blogování, ať se také podělím o pár mouder.
Tento web čeká do budoucna daleko více aktivity. Slibuji.

  • 21. 05. 2019